O co jde?

22. března 2013 v 20:00 | MAKY.OREL |  S
3 Živly - to není žádná kapitolovka, povídka na díly ani blogový příběh. Je to plnohodnotný knižní román, jehož děj mě neprovází jen tak z rozmaru pár měsíců nýbrž už několik dlouhých let.

Vpodstatě po celou dobu svého osmiletého studia na gymnáziu a následně nyní na vysoké škole se snažím sepsat a předat tenhle příběh dál. Proč právě tenhle? Není jediným a posledním příběhem, který mi přivál čas pod pero, ale je kompletní a hlavně - téměř dokončený. A navíc je první. Je psán jako čistokrevná kniha, jelikož však všichni, kdo píší, vědí, jak to chodí, vychází nyní na blogu. Předchozí pokus o zveřejnění asi před rokem či dvěma skončil. Nyní je však po několikáté úpravě 1. díl propuštěn ze šuplíku na zkušenou do světa. Tentokrát už se vší parádou, na vlastním blogu a bude čekat na své čtenáře. Na ty, jež mu dovolí se rozvinout v jejich fantazii.

Jakékoli náměty, připomínky, i gramatické vsuvky (neboť každý text je i po desátém přečtení s nejméně jednou přehlédnutou chybou), názory, povzbuzení - cokoli, co budete chtít mně a mým hrdinům sdělit, je jedině vítáno a my všichni budeme vaší přízní poctěni. Pište cokoli, co vás při čtení napadne, kamkoli vás napadne a my se budeme těšit, až se zase jednou vrátíte.

stále píšící MAKY OREL a celá společnost kolem Andrease Milese
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rainy Rainy | Web | 7. dubna 2013 v 20:37 | Reagovat

Ahoj. :) Nevěděla jsem kam ti napsat... Povídku/knížku si určitě přečtu, ale bohužel nemám čas. :) Jsem zvědavá, co jsem zatím četla, tak to vypadá vážně zajímavě. Mám ráda, takové ty příběhy, které se po celá léta vyvíjí. Jeden takový si taky střádám. :)
Co se tvé prosby týče.. Bohužel, ta soutěž do které jsem psala měla v pátek uzávěrku a navíc byla jen pro střední školy a mladší. Sama vím, jak je těžké najít soutěž, která by sedlá tématem i rozsahem. Byla to vůbec první, které jsem se kdy zúčastnila, tak se uvidí. :)
Přeju mnoho štěstí i úspěchu v psaní a když najdu něco zajímavého, dám vědět.

2 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 28. srpna 2013 v 9:24 | Reagovat

No, zní to zajímavě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama