Autorka

23. března 2013 v 10:20 | MAKY.OREL |  S
Stále duchem i tělem mladá. Kreativní, poslední dobou živená čím dál tím více psaním. Ráda si tříbí jazyk český, stále se učí gramatiku, drží si trochu specifický humor a jako jedna z mála píše e-maily na dvě A4. Momentální zkušenosti s literaturou nemá až tak malé. Podařilo se jí několik menších-větších úspěchů v literárních soutěžích, dostála za své povídky pozitivní hodnocení okolí a za svou oddanost pro dlouhé fantasy romány, které píše, přinejmenším zatím úctu a obdiv. Momentálně je součástí týmu vznikajícího školního časopisu.

Říká si MAKY.OREL, až na to dojde tak Markéta Orlová. Na svém kontě má dlouhodobý a celkem úspěšný pobyt na blog.cz, členství v autorském klubu, za které se jako jedna z prvních členek nestydí a to se svým blogem /www.flora-fauna-foto.blog.cz/. Ale je také mnoho blogů, kteří si vypůjčili její grafiku, kterou po inspiraci starými blogovými mistry jako Gormal a layfor tvoří jako jakási pokračovatelka tradice na svém druhém blogu /www.zkusdess.blog.cz/.

Momentálně však místo designu studuje obor Biologie v srdci jižních Čech, neboť prohlásila, že umění není nic, co by se dalo studovat - s tím se musíš narodit. A tak se snaží mezi tím vším učením se na zkoušky dále realizovat v tom, co jí baví, a jste to vlastně právě vy, kdo jí v tom může pomoct.

A co by jednou teda chtěla, protože všichni blogeři by pořád něco chtěli? Jednou by chtěla držet v ruce 3 Živly v tvrdé obálce a dát si je do poličky. A jejím snovým zaměstnáním je zatím neexistující estetický poradce pro vědu a výzkum, protože věří tomu, že spisovatelstvím se člověk neuživí, a novinařina jí od ruky moc nejde. A jednou by s trochou štěstí ráda založila nakladatelství s názvem, kterému se u ní nikdo nemůže divit, vOrel´s publishing, kde by ráda vydávala knihy nadaných mladých talentů z našeho mateřského serveru a nejen z něj spolu se svou drahou dlouholetou kamarádkou.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 28. dubna 2013 v 16:00 | Reagovat

Jsi mi tak neskutečně sympatická, až mě to zaráží. Máme toho spoustu společného - od lásky k psaní až po názor, že se tím prostě a jasně neuživíš. Až tvá kniha vyjde, rozhodně si ji přečtu. A já vím, že vyjde. No, a možná jednou vydáš i moji knihu, kdo ví :) Teď mám chuť psát. Inspiruješ mě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama